Pomoc drogowa – holowanie – transport – Leszek Białek

Nasza firma może się pochwalić szeroką ofertą usługową stworzoną z myślą o klientach poszukujących pomocy na drodze lub w zakresie napraw warsztatowych.

Działamy w trybie całodobowym 24/7, więc nasi klienci mogą zgłaszać chęć skorzystania z naszej pomocy niezależnie od dnia i godziny, również w weekendy i dni wolne od pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z dbałością o maksymalne zadowolenie naszych klientów. Możemy się pochwalić szeroką ofertą obejmującą poniższe rodzaje usług.

Pomoc drogowa dla aut osobowych i dostawczych – busów

Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej. Wiadomo nie od dziś, że każdy może uszkodzić swój pojazd w wyniku stłuczki, wypadku lub auto może doznać niespodziewanej awarii. W takich sytuacjach zapewniamy profesjonalną pomoc, która polega na uruchamianiu awaryjnym pojazdów i drobnych naprawach na trasie lub u klienta.

Jeśli problemu nie da się rozwiązać bezpośrednio w terenie, wówczas oferujemy holowanie samochodu do naszego warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Posiadamy nowoczesne pojazdy przystosowane do skutecznego holowania samochodów osobowych oraz dostawczych. Obsługujemy w tym zakresie klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa dysponujące flotami pojazdów.

Holowanie samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu ciężkiego

Również samochody ciężarowe oraz zestawy TIR mogą ulec uszkodzeniu, nagłej awarii lub stłuczce. W takim przypadku również oferujemy fachową pomoc polegającą na holowaniu takich pojazdów. Dysponujemy nowoczesnymi holownikami, które są przystosowane do sprawnego i bezpiecznego załadunku, transportu oraz rozładunku ciężkich pojazdów. Usługi z zakresu holowania pojazdów ciężarowych realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą.

Transport maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych, koparek.

Posiadamy nowoczesne pojazdy holownicze, które są przystosowane również do transportu wielu innych ładunków. Między innymi zapewniamy skuteczny i bezpieczny przewóz maszyn rolniczych. Często wymagają one transportu pomiędzy polami, do warsztatu lub nowego właściciela, w przypadku sprzedaży. Samodzielny przejazd takimi maszynami jest możliwy, ale zajmuje wiele czasu i wiąże się z dużym zużyciem paliwa.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku maszyn budowlanych czy też wykorzystywanych do różnorodnych prac drogowych. Korzystając z naszych pojazdów, zapewniamy skuteczny i bezpieczny oraz sprawny przewóz takich maszyn pomiędzy miejscami pracy, do warsztatów, nowych właścicieli, itp. Każde zlecenie w tym zakresie wykonujemy z dbałością o jakość i maksymalne zadowolenie klientów.